top of page
Bottega Veneta Bottega Veneta Chain Cassette Shoulder Bag

Bottega Veneta Bottega Veneta Chain Cassette Shoulder Bag

€3.900,00Price

Dimensions: Width: 26cm, Height: 18cm, Depth: 8cm, Strap: 50cm, Handle: 13cm

100% Calfskin Leather

Made in Italy

Designer Model Number: 631421V04N0

Designer Colour: 7654

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page