top of page
DSQUARED2

DSQUARED2

€320,00 Regular Price
€224,00Sale Price

Rrip i zi nga Dsquared2. I punuar nga lëkura, ky aksesor fiksohet me një kopsë dekorative në ton argjendi të vjetëruar.

 

Model #: BEM0290 12900001 M1601
 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page