top of page
DSQUARED2

DSQUARED2

€710,00 Regular Price
€284,00Sale Price

Çizme lëkure.

 

Model #: SNM0130 11702261 M1983
Season: Vjeshte-Dimer 2020

Numri: 42

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page