top of page
DSQUARED2

DSQUARED2

€390,00Price

100% lesh

Model #: S71HA1065 S16794 900
Season: Vjeshte-Dimer 2020

 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page