top of page
DSQUARED2

DSQUARED2

€2.330,00 Regular Price
€699,00Sale Price

Pallto për femra me mëngë të gjata. Modeli me rrathë të vetme, jakë leshi faux i lëvizshëm. Modeli i të gjithë "Leopard" dhe jakë lëkure. Mbyllja e përparme me butona dhe xhepat anësorë me përplasje. Pallto ka tipare elegante që përshtaten me stilin e modës dhe është perfekte për tu veshur si në ditë ashtu edhe në raste zyrtare.

 

Model #: S75AA0345
Season: Vjeshte-Dimer 2020

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page