top of page
DSQUARED2 SANDALS

DSQUARED2 SANDALS

€600,00 Regular Price
€240,00Sale Price

Model #: FSM0039
Season: VERA 2021

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page