top of page
DSQUARED2 JUMPER

DSQUARED2 JUMPER

€390,00Price

DSquared vendosi të mbrojë thjeshtësinë këtë sezon me këtë triko të leshtë. Lehtë dhe çiftëzohet lehtësisht, dizajni i rafinuar sjell markë tonale në gjoks së bashku me një xhep të dobishëm për të mbajtur gjërat e domosdoshme të minimizuara afër.

 

Model #: S74HA1103 S16794 900
Season: Vjeshte-Dimer 2020

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page