top of page
EMBROIDERED MEDUSA WOOL SWEATER

EMBROIDERED MEDUSA WOOL SWEATER

€550,00 Regular Price
€275,00Sale Price

Kjo triko është punuar nga leshi i pastër.

Kjo thurje e ngrohtë zbukurohet me një motiv të qëndisur Medusa.

 

Model #: A86979 A235923
Season: Vjeshte-Dimer 2020

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page