top of page
GG Marmont mini round shoulder bag

GG Marmont mini round shoulder bag

€1.050,00Price

Një hyrje e re në linjën GG Marmont për Lundrim 2019, mini çanta paraqitet në një formë të rrumbullakosur me një rrip zinxhiri mbi supe. Përcaktuar nga hardueri dallues Double G, i bërë në lëkurë matelassé chevron me një zemër në anën e pasme, i përfunduar me një efekt të cilësisë së mirë.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page