top of page
Gilda Grey Skirt

Gilda Grey Skirt

€250,00Price

Fundi Gilda i përshtatur në formë është i dizajnuar me mjeshtëri me gërvishtje në pjesën e pasme për të theksuar kthesat e përdoruesit dhe për të përmirësuar siluetën. Për më tepër, fundi përmban gërvishtje të ndërlikuara në pjesën e përparme drejt pjesës së sipërme të veshjes, duke krijuar një efekt vizualisht të mrekullueshëm. Stiloni atë me pjesën e sipërme gri Gilda.

Numri
  • compostition

    96% COTTON
    4% ELASTANE

  • care instruction

    HAND WASH - DO NOT BLEACH - DO NOT TUMBLE DRY - IRON AT MAXIMUM 110° - DRY CLEAN - DRY FLAT

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page