top of page
Gilda White Top

Gilda White Top

€250,00Price

Pjesa e sipërme e bardhë e prerë me mëngë të gjata Gilda me një prerje elegante në formë V në skajin qendror. Mëngët e pjesës së sipërme ofrojnë opsione të gjithanshme stilimi, duke i lejuar ato të kalojnë me hijeshi kyçin e dorës ose të gërvishten në mënyrë elegante për një pamje elegante. Stiloni atë me fundin e bardhë Gilda të përshtatshëm.

Numri
  • compostition

    96% COTTON
    4% ELASTANE

  • care instruction

    HAND WASH - DO NOT BLEACH - DO NOT TUMBLE DRY - IRON AT MAXIMUM 110° - DRY CLEAN - DRY FLAT

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page