top of page
GRECA BORDER BOXERS

GRECA BORDER BOXERS

€70,00Price

Boksierë pambuku që shfaqin një brez elastik.

94% pambuk.

 

Model #: AU10028 A232741
Season: Vjeshte-Dimer 2020

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page