top of page
HOODIE SWEATJACKET SKULL

HOODIE SWEATJACKET SKULL

€230,00Price

This cotton fleece hooded sweatjacket is decorated with prints depicting the brand’s lettering and its iconic skull. Zipper fastening. Slit pockets and ribbed hems.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page