top of page
I LOVE BAROQUE

I LOVE BAROQUE

€310,00Price

Enë qumështi për 6.persona

 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page