top of page
JACKET WITH LOGO

JACKET WITH LOGO

€1.720,00 Regular Price
€860,00Sale Price

Black jacket from Balmain. This item features a zip fastening, three zip pockets, embroidered logo pattern and decorative elements in black and white.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page