top of page
JOGGING TROUSERS NET CRYSTAL TOUCH FRINGE

JOGGING TROUSERS NET CRYSTAL TOUCH FRINGE

€780,00 Regular Price
€312,00Sale Price

WJT1276 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page