top of page
JUNGLE PRINT BLAZER

JUNGLE PRINT BLAZER

€2.250,00 Regular Price
€900,00Sale Price

Crafted from viscose cady in the Jungle print, this statement single-breasted blazer is enriched with gold-tone Medusa buttons. Famously reprised on the Spring-Summer 2020 runway, the new Jungle iteration overlays a darker toned tie-dye over the heritage design made famous by breaking the internet and inspiring the development and launch of Google Images

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page