top of page
JW Anderson Brown Short rain boots

JW Anderson Brown Short rain boots

€455,00 Regular Price
€230,00Sale Price

Çizme të shkurtra shiu kafe të lehta nga JW Anderson.

I ulur në një taban prej gome blu, ky model shfaq harduerin e zinxhirit në ngjyrë ari në pjesën e përparme.

  • kodi i artikullit

    ANW37021A 15016

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page