top of page
JW ANDERSON PADDED BOOT

JW ANDERSON PADDED BOOT

€715,00 Regular Price
€360,00Sale Price

Sezoni i çizmeve këtu, rezistente ndaj motit, zbukuro pamjen tuaj AW22 me këpucët e mbushura për ecje të JW Anderson. Mbi tabanin e fortë me kurriz, është një çizme kyçi me lidhëse që do të duket e mrekullueshme duke ecur në terren urban ose duke ecur nëpër qytet.

Pjesa e sipërme sintetike
Lidhja e Unazës D
Sollë e jashtme gome
Prodhuar në Itali

  • kodi i artikullit

    ANW39006A 16090

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page