top of page
JW ANDERSON Paneled leather and canvas high-top sneakers

JW ANDERSON Paneled leather and canvas high-top sneakers

€370,00 Regular Price
€185,00Sale Price

JW ANDERSON Atlete me panele lëkure dhe kanavacë të lartë

Lëkurë: 25%; Polimer: 50%; Tekstile: 25%; Sholla e jashtme gome: 100%; Veshje tekstili: 100%; Shtojë tekstili: 100%;
Vendi i origjinës: Indonezi
Vendi i projektimit: MB

  • kodi i artikullit

    ANW37000A 15025

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page