top of page
JW Anderson - Short rain boots white

JW Anderson - Short rain boots white

€455,00 Regular Price
€230,00Sale Price

Çizme të shkurtra të bardha shiu nga JW Anderson.
I ulur në një taban prej gome të bardhë, ky model shfaq detajin e zinxhirit të trashë në ngjyrë ari në pjesën e përparme.

Numri
  • kodi i artikullit

    ANW27021A 15015

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page