top of page
JW Anderson Wedge Zipped Boots

JW Anderson Wedge Zipped Boots

€680,00 Regular Price
€340,00Sale Price

Çizme të zeza me zinxhir me detaj ngjyrë ari

100% lëkure, 51% poliestër, 49% poliuretani
Prodhuar në Itali

  • kodi i artikullit

    ANW39020A 16130

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page