top of page
Lena Long Black Skirt

Lena Long Black Skirt

€350,00Price

Fundi Lena në të zezë - një fund laps me gjatësi maksimale që nxjerr një sofistikim të nënvlerësuar dhe sqimë të pashembullt. Kjo veshje minimaliste me shije, me linjat e saj të pastra dhe siluetën e këndshme, është një dëshmi e vërtetë e fuqisë së thjeshtësisë në modë. Qoftë i veshur së bashku me xhaketën Lena ose i kombinuar me një mori veshjesh të tjera kryesore, ky fund me siguri do të ngrejë çdo ansambël në lartësi të reja elegance.

 • compostition

  67% VISCOSE
  22% POLYAMIDE
  11% ELASTANE

 • care instruction

  HAND WASH - DO NOT BLEACH - DO NOT TUMBLE DRY - IRON AT MAXIMUM 110° - DRY CLEAN - DRY FLAT

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

 • Instagram
logposta.png
bottom of page