top of page
Lena Short White Skirt

Lena Short White Skirt

€300,00Price

Fundi Lena në të bardhë - është një mini fund që nxjerr një sofistikim të nënvlerësuar dhe sqimë të pashembullt. Kjo veshje minimaliste me shije, me linjat e saj të pastra dhe siluetën e këndshme, është një dëshmi e vërtetë e fuqisë së thjeshtësisë në modë. Qoftë i veshur së bashku me xhaketën Lena në të bardhë ose e kombinuar me një mori veshjesh të tjera kryesore, ky fund me siguri do të ngrejë çdo ansambël në lartësi të reja elegance.

Numri
 • compostition

  67% VISCOSE
  22% POLYAMIDE
  11% ELASTANE

 • care instruction

  HAND WASH - DO NOT BLEACH - DO NOT TUMBLE DRY - IRON AT MAXIMUM 110° - DRY CLEAN - DRY FLAT

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

 • Instagram
bottom of page