top of page
Lena White Jacket

Lena White Jacket

€950,00Price

Xhaketa mahnitëse Lena në të Bardhë - një kryevepër sartoriale për ata që janë të apasionuar pas modës. Kjo xhaketë me mëngë të gjata përmban një dizajn të përshtatshëm që krenohet me një dekolte të dashur të frymëzuar nga vitet '50 me një skaj të sipërm të punuar me mjeshtëri me një formë të ndërlikuar, që shtrihet deri në qafë dhe ofron një element vizual të mrekullueshëm dhe një ndezje të ngurtë drejt pjesës së poshtme që ngjall një ndjenja e elegancës së rafinuar. Pajisja në këtë veshje është po aq e rëndësishme, pasi përmban kapëse unike prej ari për të lidhur mirë xhaketën. Për një pamje kohezive dhe të lëmuar, xhaketa Lena mund të kombinohet me fundin Lena, duke krijuar një veshje të plotë që nxjerr në pah sofistikimin.

Numri
 • compostition

  FABRIC 1 67%VISCOSE 22%POLYAMIDE 11%ELASTANE
  FABRIC 2 50%POLYESTER 50%POLYURETHANE
  LINING 94%POLYESTER 6%ELASTANE

 • care instruction

  HAND WASH - DO NOT BLEACH - DO NOT TUMBLE DRY - IRON AT MAXIMUM 110° - DO NOT DRY CLEAN - DRY FLAT

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

 • Instagram
bottom of page