top of page
LOGO HOODIE

LOGO HOODIE

€690,00Price

Grey hoodie from Billionaire. Crafted from jersey fabric, this style comes with silver-tone graphic print with the brand's logo and a ribbed bottom hem and cuffs.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page