top of page
LOGO SWEATPANTS

LOGO SWEATPANTS

€590,00Price

Grey sweatpants from Billionaire. Embroidered with the brand's logo, this pair is complete with an elasticated waistband with a drawstring fastening, two inset front pockets and elasticated leg openings.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page