top of page
Lovers Skeleton T-Shirt

Lovers Skeleton T-Shirt

€320,00Price

White organic light jersey t-shirt with a screen-printed Lovers Skeleton motif, finished with an Alexander McQueen signature.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page