top of page
McQueen Embroidery T-Shirt

McQueen Embroidery T-Shirt

€220,00Price

White organic cotton T-shirt with a McQueen signature embroidered on the chest.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page