top of page
McQueen Graffiti T-Shirt

McQueen Graffiti T-Shirt

€220,00Price

Black organic light jersey t-shirt with a screen-printed McQueen graffiti logo and an Alexander McQueen signature.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page