top of page
MEDAILLON MENDRE D'OR

MEDAILLON MENDRE D'OR

€210,00Price

Nën pllakë

Madhësia: 30cm

 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page