top of page
MEDUSA BLUE

MEDUSA BLUE

€390,00Price

 

Tavëll

Madhësia: 24cm

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page