top of page
MEDUSA GALA GOLD

MEDUSA GALA GOLD

€260,00Price

Korniza e fotos

Madhësia: 23 x 18 cm

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page