top of page
MEDUSA RHAPSODY

MEDUSA RHAPSODY

€400,00Price

Enë me 3 nivele

Madhësia: (17-21-28 cm)

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page