top of page
OFF WHITE 23 LOGO SLIM T SHIRT BLACK WHITE

OFF WHITE 23 LOGO SLIM T SHIRT BLACK WHITE

€400,00Price

Bluzë e realizuar në pambuk të pastër e karakterizuar nga qëndisje me logo 23 në gjoks dhe qëndisje OW në pjesën e pasme.
Qafa e ekuipazhit me brinjë
100% pambuk

  • kodi i artikullit

    OMAA027S24JER005 1001 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page