top of page
OFF WHITE LEA WOOL VARSITY JACKET BLACK

OFF WHITE LEA WOOL VARSITY JACKET BLACK

€2.690,00Price

Kjo xhaketë e bardhë është një odë për stilet preppy të universitetit. Ai përmban një jakë bejsbolli klasik me vija dhe veshje të thurura me shirita që kornizojnë siluetën e bombarduesit. Aplikacioni i logos dhe qëndisja krijojnë një përfundim të mrekullueshëm.
Përbërja
E jashtme: Lëkurë 100%, Lesh i virgjër 75%, Poliamid 25%
Rreshtimi: Pambuk 100%, Viskozë 52%, Kupro 48%

  • kodi i artikullit

    OMJA122C99LEA0021010

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page