top of page
OFF WHITE Out Of Office Blue/White

OFF WHITE Out Of Office Blue/White

€580,00Price

Një hibrid i stileve të rrugës, basketbollit dhe vrapimit të ndikuar shumë nga nënkultura e viteve '90, atletet "Out Of Office" të këtij sezoni përdorin gjuhën e ngjyrave të trashëgimisë sportive ikonike të Amerikës. E ndertuar me pjesen e siperme prej lekure viçi dhe tabanin prej gome

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page