top of page
Off-White split-hem flared leggings

Off-White split-hem flared leggings

€520,00Price

Made from jersey, these black leggings by Off-White boast a sporty flared silhouette akin to yoga pants, featuring split cuffs to lend a spliced quality. They are finished with the brand's Off Stamp logo printed on the waistband as a mark of identity.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page