top of page
Oversized Sneaker

Oversized Sneaker

€570,00 Regular Price
€456,00Sale Price

White smooth calf leather lace-up sneaker with rounded toe and trimmed with Paris Blue suede heel detail. Large flat laces and Alexander McQueen signature on tongue and heel counter. Oversized rubber sole. To lessen our environmental impact and to reduce cotton consumption, we will no longer be providing a dust bag with our sneakers.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page