top of page
PHILIPP PLEIN

PHILIPP PLEIN

€1.300,00 Regular Price
€780,00Sale Price

Laminated python skin strap sandals. Nappa footbed. Iron stiletto heels with jewel skull. Genuine leather sole. Heels

WSA0452
 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page