top of page
PHILIPP PLEIN

PHILIPP PLEIN

€360,00 Regular Price
€180,00Sale Price

Monogram-print nylon swimming boxers. Drawstring on elastic waistband. Two slit pockets on the front and one on the back. Micromesh lining.

 

Model #: MMT0262
Season: VERA 2021

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page