top of page
PHILIPP PLEIN

PHILIPP PLEIN

€620,00Price

Crossed leather slide sandals. The brand's lettering decorates the straps. Genuine leather footbed and sole.

 

Model #: MSA0151-PLE010N_02
Season: VERA 2021

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page