top of page
PHILIPP PLEIN

PHILIPP PLEIN

€900,00 Regular Price
€390,00Sale Price

Fustan i zi me mëngë të gjata nga Philipp Plein. Mbërthyer në pjesën e pasme me një zinxhir, ky dizajn me qafë V vjen i zbukuruar me një model logo të qëndisur.

 

75% akrilik
25% Mëndafsh

 

Model #: WRG1609 PTE148N
Season: Vjeshte-Dimer 2020

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page