top of page
PRESTIGE GALA LE BLEU

PRESTIGE GALA LE BLEU

€410,00Price

Enë me dy nivele

Madhësia: (18-22 cm)

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page