top of page
PRESTIGE GALA LE BLEU

PRESTIGE GALA LE BLEU

€140,00Price

Pjatë buke

Madhësia: 18cm

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page