top of page
SAFETY PIN BROOCH

SAFETY PIN BROOCH

€200,00 Regular Price
€100,00Sale Price

An iconic piece, this gold-tone brooch is shaped like a heritage Medusa Safety Pin. All Versace Jewelry products are lead and nickel free. All materials are hypoallergenic

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page