top of page
Shirt Silver Cut LS/Milano Crest

Shirt Silver Cut LS/Milano Crest

€650,00Price

All-over print cotton poplin shirt. Small leaf collar, model: Milano. Two button cuffs. The left one is a watch cuff. Mother-of-pearl, squared buttons. Two pleats on the back. Fit: Super Slim. Rounded bottom.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page