top of page
Georgette blouse with white ascot bow

Georgette blouse with white ascot bow

€1.100,00 Regular Price
€495,00Sale Price

White georgette blouse
Long sleeves, ascot bow, embossed gold-tone buttons in front and on sleeves

UF12680 S053

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page