top of page
Straight cut high-waisted vintage blue jeans

Straight cut high-waisted vintage blue jeans

€600,00 Regular Price
€300,00Sale Price

High-waisted blue cotton jeans
Hidden zipper and button fly, four pockets, belt loops, cropped, frayed hems

UF155702059

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page