top of page
T-SHIRT ROUND NECK SS CRYSTAL

T-SHIRT ROUND NECK SS CRYSTAL

€130,00Price

Irony and romance meet on this cotton jersey T-shirt with feline-inspired prints decorated with crystals. Ribbed neckline. Two needle stitching hems

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page